Jump Champs ugratóbajnokság: Ugróiskola

Négykerekű és hatalmasat ugrik. Mi az? Az USA új Jump Champs ugratóbajnokságának résztvevői, a hosszú rugóutakkal rendelkező különlegesen átépített pickupok.

Kamion-Európa-bajnokság 2019, Jarama: Biztos helyezések

Olvasási idő: 3 perc
Nem változott a ranglista az utolsó versenyhétvégén sem: a mezőny többsége nem vállalt felesleges kockázatokat. Ehelyett egész nap csak pontkülönbségeket számoltak, és a biztos pontokat gyűjtögették.

Ford F-150 Raptor versenypickup: A sivatag ura

Felkészült a 2016-os Best in the Desert (A sivatag legjobbja) tereprali versenyszezonra a Ford.

Kamion-Európa-bajnokság, 2018, Csehország: Vissza a versenypályára

Olvasási idő: 6 perc
Visszatértek a kamionok a versenypályára. A héthetes nyári szünet után egy esős hétvége viszontagságai között folytatták a szezont a pilóták. Az összesített sorrend nem változott jelentősen a cseh futamok után.

OXXO Racing Team eredményei és tervei: Jubileumi győzelem

Nagyszerű születésnapi ajándékkal, a 2017-es Brit Kamionbajnokságban szerzett győzelemmel ünnepelhette fennállásának tizedik évfordulóját a magyar OXXO Racing Team.

Kamion-Európa-bajnokság 2019, Hungaroring: Száguldó tonnák

Olvasási idő: 7 perc
Aki szereti a több mint ezer lóerős kamionokat és az autóversenyzést, annak június 22–23-án a Hungaroringen volt a helye, ugyanis itt tartották az FIA ETRC, magyarul kamion-Európa-bajnokság idei szezonjának második versenyhétvégéjét.

Kamion-Európa-bajnokság 2019, Slovakiaring: Célfotókkal indult a nyár

Olvasási idő: 5 perc
Szlovákiában 30 Celsius-fok körüli levegő-hőmérséklet és szombaton 50 fokot is meghaladó aszfalt nehezítette az indulók életét. A szoros versenyekkel jellemzett hétvégén a vasárnap feltámadó szél alaposan átrendezte a tabellát.

Kamion-Európa-bajnokság, 2018, Hungaroring: Hazai pályán

Eltérően a korábbi évektől, idén már június közepén Magyarországra látogattak a kamion-Európa-bajnokság versenygépei. A hungaroringi hétvége után az összesített pontversenyben továbbra is Jochen Hahn áll az élen, míg Kiss Norbi feljött a második helyre.

Chevrolet Colorado ZR2 Amerika pusztáin: Sivatagi harcos

Győzelemmel bizonyította rátermettségét a Chevrolet Colorado ZR2! Észak-Amerika egyik leghosszabb off-road versenyén senki nem tudta legyőzni a Hall Racing Chevyjét.

A Renault F1 kulisszái mögött: Boldogságfelelős

Olvasási idő: 11 perc
Nem szeretnénk, hogy bárki is a Formula 1-hez kötődő tartalom nélkül maradjon a hétvégén! Betekintünk a kulisszák mögé, hiszen csak a pilóták lettek most munkanélküliek, a csapatok legtöbb tagja számára közel ugyanannyi a feladat így is. Bár a Formula 1 idei első nagydíját lefújták, aggodalomra semmi ok: majd mi gondoskodunk arról, hogy a...
error: Védett tartalom