Rég volt már, amikor a Toyota ekkora méretű kishaszonjárművet kínált Magyarországon. Az új Proace Max nem finomkodik, rárúgja az ajtót a konkurenciára – teheti, mert mindene megvan ahhoz, hogy testvéreihez hasonló sikereket érjen el a nagyfiúk között.
Tesztünkben bemutatjuk milyen erényekkel hódít az európai multikultit a japán erényekkel vegyítő áruszállító, amitől nem kevesebbet, mint a piacvezető szerep átvételét várják a Toyota hazai szakemberei.
A Toyota kishaszonjárműveket bemutató teljes sorozatunkat megnézheted e lejátszási listában:
Kattints a képre, és töltsd ki a felmérésünket, az első száz kitöltőnek ajándékot küldünk!


DAF gyári kiegészítők: Még kényelmesebb, még biztonságosabb
Egy új kamion ma már egyszerre kényelmes és biztonságos, de mitől lesz stílusos? Ellátogattunk a DAF budapesti telephelyére, hogy megnézzük a legújabb gyári kiegészítőket.

Fuvarozói Roadshow: Merre tart a szállítási iparág?
Székesfehérváron rendezte szokásos őszi konferenciáját az iData magyar flottakövetési és útdíjfizetési szolgáltató. A tartalmas előadásokból számos égető kérdésre kaptuk választ – vagy legalábbis magyarázatot.

Új Mercedes-Benz buszok a BKK színeiben: Apró és hatalmas újdonságok a fővárosban
Több száz kék csuklós busz kezdi meg a munkát a következő években Budapesten, sok millió utazást kényelmesebbé téve. A másik újdonság csupán egyetlen egy járművet és pár ezer embert érint, mégis ugyanennyi vagy még több érdekességgel szolgál!

MAN Lion's Coach 14 E prototípus menetpróba: Hatvanszoros hatótávszorongás?
Gyorsan lelövöm a poént, nem, nincs szükség a negatív hullámokra! A dízelmotorosokkal közel azonos, több száz kilométeres napi hatótávot ígér az MAN Lion’s Coach 14 E!

Knorr-Bremse iTEBS X fékvezérlő: Felfedjük a titkait
Ismét Kecskemétről jelentkezünk. Korábbi videónkban a Bács-Kiskun vármegyei gyár történetét és termékeit mutattuk be nektek, most pedig egy igazi csemegét hoztunk el!

Nissan Frontier Crew Cab SC: Nesze neked hat henger!
Egyenesen a vadnyugatot, a naplementébe lovagló hősök korát idézi mai alanyunk. Ugyanis ebben az epizódban elhoztunk nektek valami amerikait. Pontosabban egy amerikai piacos, itthon igazi ritkaságszámba menő Nissan Frontier pickupot mutatunk be.