Könnyű és egyben nehéz dolga is van a Duster harmadik generációjának. Könnyű, mert nemigen van más alternatíva abban a szegmensben és ársávban, ahol ő játszik, ha valódi négykerék-meghajtású modellről van szó.
És nehéz, mert sikeres elődök után, a kor kihívásainak megfelelve kellene hoznia a kötelezőt, miközben elvesztette a dízelmotort, sőt a négy hengeres benzinest is.
Ezzel együtt vajon igazi alternatíva maradt a például a céges ügyfelek számára, akik kimondottan a terepjáróképességek miatt választották eddig? Tesztünkben válaszokat adunk, sőt részletekbe menően megvizsgáljuk a Dacia üdvöskéjét.
Ha tetszett a videó, mindenképpen iratkozz fel, mert mi a céges autó kiválasztásában is tudunk segíteni – még akkor is, ha az speciális kell, hogy legyen!

Volkswagen Transporter RT 2.0 TDI: Szállító 7, avagy új eszköz a legprofibb sofőr kezében
A filmes világban azt szokták mondani, hogy egy sorozat későbbi részei általában egyre gyengébbek. Kevés klasszikus ér meg hét epizódot, így jogos a félelem az új Transporter kapcsán is.

Tremonia City 75 Electric teszt: Méltán nyert
Mondhatnánk, hogy könnyű dolga volt, hiszen remek alapokra építkezett, ám a gyártói háttér hirtelen eltűnt. Ezt szerencsére nem kihívásként, hanem lehetőségként élte meg a dortmundi csapat, így a már egyszer bizonyított dízelmotoros minibuszból kiváló villanymotorost faragtak. Tesztünkből megismerheted a Minibus of the Year 2025 díj győztesét, a Tremonia City 75 Electric minibuszt. A Tremonia City […]

Volkswagen ID. Buzz GTX teszt: Csak a kilátástalanság ne lenne
Nehéz objektívnek maradni, ha a Volkswagen ID. Buzz bármelyik változata kerül górcső alá. A Volkswagen Haszonjárművek legkülönlegesebb típusának palettája nemrég új taggal, a hosszú tengelytávú, kigyúrt GTX változattal bővült.

Toyota Proace Van és Proace Verso EV teszt: Közepes méretű, de nem középszerű, ász
Izgalmas lehetőség a Toyota Proace EV, ha valaki közepes méretű, elektromos kishaszonjárművet keres. A két akkumulátorkapacitással és 100 kilowatt teljesítményű gyorstöltéssel elérhető modellt nemrég alaposan próbára tettük.

Coach Euro Test 2025: Melyik a legjobb turistabusz?
Olaszországban, az autógyártás szívében három távolsági buszt tettünk alaposan próbára a Coach Euro Test 2025 keretében. Az International Bus & Coach of the Year zsűri magyar tagjaként a Rolling Tons is képviselte magát a rendezvényen, ahol az IVECO Evadys, a NEOPLAN Skyliner és a Setra S 516 HDH mérte össze tudását.

Volkswagen Caddy Flexible és Cargo teszt: Dinamikus páros
Videónkban bemutatjuk a Volkswagen Caddy Maxi Flexible és a Caddy Cargo Edition modelleket. Két jármű, két külön személyiség.







